Czas na zmiany! Zacznij robić to, co kochasz! Dzień otwarty ➡️ 22 II 2020, godz. 12:00

≡ 13 luty, 2020

A może właśnie przyszedł czas na zmiany? Zostaw szarą i zimną rzeczywistość za sobą i spójrz pozytywnie w przyszłość. Przedwiośnie jest idealnym momentem na zrobienie porządku w swoim życiu: ustalenie priorytetów i rozpoczęcie nowych projektów. Przed Tobą, ostatnia w tym naborze szansa na zapis do WSR. Jeśli nie do końca czujesz, że Twoje wybory były dobre, przyjdź na DZIEŃ OTWARTY LAST MINUTE, który odbędzie się 22 lutego 2020 r. (sobota) o godzinie 12:00 i pozwól sobie na to, by dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu!

Ruszamy z wiosenno-letnim naborem na rok akademicki 2020! Zapraszamy na Dni Otwarte Warszawskiej Szkoły Reklamy!

Jeśli jarasz się branżą reklamową, ale nie wiesz, w którym kierunku konkretnie chcesz zmierzać, to wydarzenie jest dla Ciebie! Jeśli Twoja głowa jest pełna pomysłów, a w duszy grają Ci artystyczne nuty - to jesteśmy odpowiednim miejscem, by zaspokoić Twoją potrzebę rozwoju.

Podczas Dnia Otwartego opowiemy o naszych specjalizacjach, a do wyboru mamy ich aż dziewięć w różnych trybach: dziennym, weekendowym, indywidualnym (zarezerwowanym dla osób równolegle studiujących lub aktywnych zawodowo). Nie możemy pominąć też możliwości zapisów na kursy - tak, tak, taka opcja też u nas jest!

Stawiamy na rozwój praktyczny i indywidualny. Zajęcia w naszej szkole prowadzi kadra specjalistów-praktyków - to od nich będziesz czerpać wiedzę na temat nowych rozwiązań oraz trendów. Niektórych spotkasz na korytarzu szkolnym - z innymi porozmawiasz osobiście. Podczas spotkania oprowadzimy Cię po szkole, opowiemy o jej zaletach i wadach oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

To nie będzie oficjalne i sztywne spotkanie, stawiamy na rozmowę i wzajemne poznanie.

Już nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy! Przyjdź koniecznie i sprawdź sam czy nie mydlimy oczu ;)

TO OSTATNI DZWONEK, ŻEBY ZAPISAĆ SIĘ NA SEMESTR WIOSENNY W WSR!

Warto zobaczyć

Oceń:

Czas na zmiany! Zacznij robić to, co kochasz! Dzień otwarty ➡️ 22 II 2020, godz. 12:00

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)