Dni otwarte ✅ Szkoła w praktyce - tworzenie portfolio w czasie nauki. ➡️ 17 VI o 17:00 ➡️ 27 VI o 12:00

≡ 16 czerwiec, 2020

Kolejna szansa na bliższe poznanie już niedługo! Przyjdźcie na nasze dni otwarte i dowiedzcie się dlaczego portfolio jest tak ważne. Co to jest, co daje, czy szkoła pomaga przy jego tworzeniu?

Szkoła w praktyce - tworzenie portfolio w czasie nauki - Dni Otwarte: 17 VI 2020 r. o 17:00 i 27 VI 2020 r. o 12:00

Po czym poznać dobrego artystę? Po farbie na ubraniu, pędzlu w dłoni czy dyplomie na ścianie? Najlepiej oczywiście po jego dziełach. Nic tak dobrze nie świadczy o trudzie, talencie i wyobraźni jak owoc swojej pracy. Dlatego tak ważne jest aby nie tylko tworzyć ale i umieć swoją twórczość zaprezentować. Dać szansę przemówić jej za nas. To najlepsza wizytówka artysty czy rzemieślnika.

Nauka w WSR w dużej mierze opiera się właśnie na tworzeniu, praktycznym kształceniu umiejętności. Dzięki temu już w trakcie pierwszego semestru każdy ma szansę wzbogacić swój dorobek w niepowtarzalne dzieła tworzone pod okiem profesjonalistów z naszej kadry. To właśnie będzie stanowiło początek Twojego portfolio. A najlepsze prace staną się Twoją przepustką do nowej pracy, wystawy, pokazu czy uznania potencjalnego klienta. Właśnie dlatego w WSR nauka i budowanie portfolio idą w parze od pierwszego semestru.

Jak to możliwe? Przydź i przekonaj się!

„Szkoła w praktyce - tworzenie portfolio w czasie nauki” 17 czerwca (środa) o 17:00 oraz 27 czerwca (sobota) o 12:00.

Warto zobaczyć