Wygraj stypendium WSR o wartości 10 000 zł i ucz się za darmo!

≡ 30 czerwiec, 2020

Ruszamy z kolejną (lipiec 2020 r.) edycją konkursu stypendialnego, w którym Ty chwalisz się swoim talentem, a my zapewniamy Ci darmową naukę w szkole policealnej. Rysujesz, kręcisz filmy, piszesz scenariusze, robisz zdjęcia? Pokaż na co Cię stać, zaprezentuj swoje prace przed komisją i zyskaj szansę na rozwój swoich talentów pod okiem profesjonalistów. Twórz i rozwijaj się z nami!

Wygraj stypendium WSR o wartości 10 000 zł i ucz się za darmo!

Najważniejsze informacje:

Opinie laureatów poprzednich edycji konkursów:

Bardzo dużo mi dało to stypendium, przede wszystkim dało mi więcej wiary w siebie bo pokazało mi, że moje prace może wcale nie są takie złe jak myślałam i odjęło mi to cały stres martwienia się o czesne i inne finansowe sprawy, co z perspektywy całego czasu nauki było ogromnym udogodnieniem. Miałam dużo większą motywację żeby starać się jak najlepiej, bo skoro już dostałam taką szansę to chciałam jak najwięcej z tego wyciągnąć.

– Natalia Kamińska, Animacja
 

przykładowe prace uczestników poprzednich edycji konkursu na stypendium WSR

Warto brać udział w takich inicjatywach ze względu na nieodpłatną formę nauki. Jest to duża oszczędność ale i możliwość kształcenia się w kierunku, w jakim chcemy się rozwijać. Stypendium i szkoła dają dużo możliwości. Zajęcia uwrażliwiają studenta/słuchacza i działają na poszerzenie percepcji, co jest ważne w kreowaniu, niezależnie czy jest to grafika, film czy fotografia. Oczywiście to czy ktoś będzie się rozwijał głównie leży po stronie kandydata - co szkoła sama wielokrotnie podkreśla.

– Piotr Minksztym, Fotografia artystyczna i reklamowa
 

O konkursie dowiedziałam się na dniu otwartym w WSR, po oprowadzeniu dostaliśmy ulotki ze wszystkimi informacjami o stypendium, od razu wiedziałam, że chcę startować. Uważam, że było warto. Trzeba odrzucić wewnętrzne stresy i niepewności, co do jakości swoich prac i próbować swoich sił. Na pewno stypendia to ogromna szansa rozwoju i motywacja do działania, z racji docenienia przez komisję czuję, że bardziej chcę się starać i robić lepsze prace.

– Kinga Tuźnik, Realizacja obrazu filmowego
 

Grunt to przełamanie nieśmiałości i chęć pokazania się światu! Mamy nadzieje, że powyższe historie, zachęcą Cię do skorzystania z okazji jakie daje WSR. Jeśli chcesz poznać więcej opinii naszych studentów, słuchaczy i absolwentów zajrzyj do rekomendacji i przekonaj się dlaczego warto zawierzyć nam swoja przyszłość. Daj się ponieść swojej wyobraźni!

Oceń:

Wygraj stypendium WSR o wartości 10 000 zł i ucz się za darmo!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)