Dni otwarte ➡️ 18 VII o 12:00 ➡️ 22 VII o 17:00 ✅ Studia, kursy czy szkoła policealna? Modele kształcenia w WSR

≡ 09 lipiec, 2020

Przed nami Wybory, nie tylko te prezydenckie ale i dotyczące bezpośrednio przyszłości każdej i każdego z Was. Wybór dalszej drogi rozwoju, szkoły i ścieżki kariery. Tutaj opcji jest znacznie więcej niż na karcie wyborczej dlatego chętnie pomożemy Wam w podjęciu najlepszej decyzji!

Dni Otwarte - Studia, kursy czy szkoła policealna? Modele kształcenia w WSR. 18 VII 2020 r. o 12:00 i 22 VII 2020 r. o 17:00

WSR to przede wszystkim miejsce do rozwoju własnych pasji i talentów. To ludzie, którzy dzielą się doświadczeniem i zdobytą wiedzą. To wreszcie kreatywna przestrzeń do eksperymentów i podejmowania ryzyka. Dlatego dajemy Wam wolność w doborze przedmiotów, trybów, sposobu kształcenia i specjalności Ale przychodzi w końcu moment, w którym trzeba podjąć decyzję, wybrać i za tę decyzję ponieść odpowiedzialność.

W naszej ofercie znajdziecie kursy, szkołę policealną oraz studia. Co będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku? Co pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zaspokoić ambicje? Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i staramy się pokazać wszystkie „za i przeciw” danego wyboru. W czasie kolejnych Dni Otwartych opowiemy o wszystkich opcjach kształcenia jakie daje WSR, doradzimy i wskażemy możliwości. To także doskonała okazja do zapoznania się z regułami naszego konkursu stypendialnego i zgarnięcia kuponu rabatowego na wpisowe.

Jak sami widzicie najlepszym wyborem jest odwiedzić nas i poznać bliżej ;)!

„Studia, kursy czy szkoła policealna? Modele kształcenia w WSR” 18 lipca (sobota) o 12:00 oraz 22 lipca (środa) o 17:00.

Warto zobaczyć

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)