Zapraszamy na majowe Dni Otwarte 2023 w WSR i WSBMiR! ➡️ 10, 24 V (środy) 17:00 oraz ➡️ 13, 27 V (soboty) 12:00

≡ 14 kwiecień, 2023

Rozpoczynamy nabór na rok szkolny i akademicki 2023/24. Tym samym otwieramy szeroko drzwi i zapraszamy na spotkania w czasie najbliższych Dni Otwartych.

Aby poznać bliżej ofertę i atmosferę Warszawskiej Szkoły Reklamy, warto wziąć udział w organizowanych Dniach Otwartych, które są doskonałą okazją do zapoznania się z bogatym programem nauczania, gronem nauczycieli-praktyków oraz kreatywnym otoczeniem, w którym odbywa się proces nauki.

Zapraszamy na majowe Dni Otwarte 2023 w WSR i WSBMiR! 10, 24 V (środa) 17:00 oraz 13, 27 V (sobota) 12:00

Odwiedź nas w dogodnym dla Ciebie terminie:

Podczas majowych Dni Otwartych, zaplanowaliśmy cztery spotkania, które odbędą się w ciągu najbliższego miesiąca - dwa we środy oraz dwa w soboty. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu reklamy, sztuk wizualnych czy filmu. Będzie można dowiedzieć się więcej o bogatym programie nauczania, który jest dostosowany do wymagań rynku pracy oraz najnowszych trendów w branży reklamowej. Ponadto, uczestnicy Dni Otwartych będą mieli okazję zapoznać się z pracami studentów, prezentującymi różnorodność technik, kreatywność i umiejętności artystyczne, które są rozwijane podczas studiów.

Warszawska Szkoła Reklamy wyróżnia się również unikalnym podejściem do kształcenia, opartym na praktyce i zastosowaniu rzeczywistych projektów. Podczas Dni Otwartych będzie można poznać więcej szczegółów na temat zasad rekrutacji i charakteru ścieżek edukacyjnych.

Do zobaczenia!

Jeśli z różnych powodów nie możesz dotrzeć na nasze spotkania zamów koniecznie bezpłatny informator - wyślemy go do Twojego domu.

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

Warto zobaczyć