Wake Cup Cafe - wakacyjna wystawa WSR

≡ 29 lipiec, 2015

Wakacje już na półmetku, ale to nie znaczy, że zwalniamy tempo! Na mapie Letnich Wystaw Warszawskiej Szkoły Reklamy pojawił się kolejny punkt - Wake Cup Cafe przy ul. Franciszkańskiej 14. Ekspozycja prac Słuchaczy i Studentów WSR będzie dostępna do końca wakacji.

Wake Cup Cafe jest idealnym miejscem na letni wypoczynek, złapanie chwili oddechu i łyk pysznej kawy. Wygodne fotele, leżaki, gry planszowe i kącik dla dzieci sprzyjają spotkaniom towarzyskim ale też biznesowym. Teraz w przestrzeniach kawiarni można również zapoznać się twórczością młodych artystów.

Wake Cup Cafe - wystawa prac WSR

Wystawa składa się z grafik, które powstały na zajęciach Cezarego Szulca i Michała Buśkiewicza podczas pracy z programami Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator. Poza samą umiejętnością obsługi profesjonalnych narzędzi graficznych autorki wykazały się znajomością zasad kompozycji i projektowania. Prezentowane prace były wcześniej wystawiane w ramach wystawy posemestralnej WSR w klubokawiarni Powiśle oraz Galerii Działań.

Zapraszamy do wspólnych pobudek w Wake Cup Cafe!

Poznajcie też inne miejsca, w których zobaczyć można naszą Letnią Wystawę:

Wake Cup Cafe - wakacyjna wystawa WSR