Język filmu - bezpłatne warsztaty w ramach Dni Otwartych. 8 VIII 2015, godz. 12:00

≡ 02 sierpień, 2015

Zapraszamy na pierwszy w sierpniu Dzień Otwarty połączony z bezpłatnymi warsztatami. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę - 8 sierpnia 2015 r., na godzinę 12:00. Zajęcia poprowadzi Marek Jagielski a tematem przewodnim będzie film i jego język.

Pierwsza część spotkania będzie przeznaczona na prezentację Szkoły. Po oficjalnej części rozpocznie się warsztat, na którym uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak na ekranie zbudować strach, jakich typowych zabiegów używają twórcy kina gatunkowego, dlaczego rzeczy straszne są naprawdę straszne i wreszcie jak wykorzystać to w reklamie?

Zajęcia będą składały się z następujących części:

Uczestnicy warsztatu, wraz z prowadzącym - Markiem Jagielskim będą pisać scenariusz do reklamy WSR, odwołującej się do kina gatunkowego - horroru lub thillera.

Czas trwania – około 2 godziny.

Marek Jagielski

Ur. w 1987 r. w Gliwicach. Student kierunku Reżyserii filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach. Autor krótkich filmów dokumentalnych, fabularnych, bajek i tekstów piosenek. Współpracował między innymi z Xawerym Żuławskim przy tworzeniu scenariusza słuchowiska “Radioterapia”, z Marcinem Wroną jako asystent przy filmie “Domon” i spektaklu “Moralność Pani Dulskiej”. W każdej sytuacji znajdzie nietuzinkowe rozwiązanie. Obecnie realizuje stypendium artystyczne miasta Warszawa w dziedzinie filmu.

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 8 sierpnia 2015 godz. 12:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.