Dni Otwarte we wrześniu 2015

≡ 27 sierpień, 2015

Czy we wrześniu można się zapisać do szkoły? Owszem! Warszawska Szkoła Reklamy czeka na spóźnialskich i otwiera drzwi przed niezdecydowanymi. Podczas zaplanowanych na wrzesień Dni Otwartych poznacie ofertę edukacyjną szkoły i będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach branżowych.

Zaczniemy od kreacji w reklamie prasowej. Czemu służy, czym zwraca uwagę? Jakie są właściwe proporcje obrazu do treści? Jak tworzyć skuteczne i efektywne przekazy, a czego unikać? Odpowiedzi na te pytania (i wiele więcej) znajdziecie podczas spotkania ze Sławomirem Wojtkowskim – dyrektorem WSR i specjalistą w zakresie reklamy drukowanej. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 3 września o godzinie 17:00.

Kolejne warsztaty odbędą się w sobotę, 12 września, o godzinie 12:00. Będzie to wyprawa do krainy fantazji i kreacji. Gdy zasiądziecie przy tablecie graficznym, Waszym jedynym ograniczeniem będzie własna wyobraźnia. Warsztaty z digital paintingu cieszą się dużą popularnością ze względu na indywidualne podejście prowadzącej - Aliny Skiby. To świetna okazja do rozbudzenia w sobie pokładów kreatywnej energii i rozbudzenia twórczych pasji.

Następne spotkanie dotyczyć będzie przekazów audiowizualnych, a dokładniej tworzenia scenariusza w reklamach telewizyjnych. To największy kawałek marketingowego tortu - oczywiście w kwestiach przeznaczanych na reklamę środków finansowych. Dla reklamodawcy najważniejsze jest to, aby wydane pieniądze skutecznie dla niego pracowały. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 17 września, o godzinie 17:00, a poprowadzi je Artur Waczko – prezes i współzałożyciel WSR.

Nie zabraknie również czegoś dla zainteresowanych wizażem. Pod koniec września odbędą się warsztaty charakteryzacji, które poprowadzi Agnieszka Wojciechowska - wizażystka gwiazd i charakteryzatorka współpracująca z wiodącymi stacjami telewizyjnymi oraz czołowymi wydawnictwami w Polsce. Podczas spotkania, uczestnicy dowiedzą się, jak przy pomocy narzędzi charakteryzatorskich wykonać rany przypominające poparzenia skóry. Nie zabraknie specjalnego pokazu Agnieszki i czasu na indywidualne rozmowy. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 września, o godz. 17:00.

Cykl wrześniowych Dni Otwartych zakończy się specjalnym warsztatem w Studio Bank. Tematem zajęć będą nowoczesne techniki fotograficzne. Uczestnicy będą mieli okazję zrealizować zdjęcia na nowoczesnym sprzęcie marek Nikon i Broncolor. Zajęcia odbędą się w sobotę, 26 września o godz. 11:30, a poprowadzi je Szymon Kobusiński.

Dni Otwarte we wrześniu:

Dni Otwarte we wrześniu 2015