Plener dla grup zaocznych w maju

≡ 28 kwiecień, 2015

Szanowni Słuchacze grup zaocznych WSR!

Dużymi krokami zbliżają się oczekiwane WIOSENNE SEMESTRALNE PLENERY WYJAZDOWE.

Odbędą się już w maju! Termin został zmieniony ze względu na uzyskanie dofinansowania oraz ciekawe zaproszenie, przez Przasnysz. Niedocenione lecz chcące być docenionym, pełne tajemnic i czekające na młodych turystów miasto to niezwykle malownicze i pełne wdzięków miejsce, które jest doskonałym miejscem na plener. Mamy nadzieję że dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i pozostawi wiele pozytywnych wspomnień na długie lata. Warto też wspomnieć że Przasnysz leży nad rzeką Węgierką oraz posiada wiele interesujących i zapierających dech w piersiach zabytków.

Plener dla słuchaczy grup zaocznych WSR w Przasnyszu - maj 2015 r.

Plener malarski, fotograficzny i filmowy dla grup A z I, M z I, GP z I, WIZ z I, FOTO z I, SG z II i FOTO z II będzie miał miejsce w dniach 09-10/05/2015.

Plener malarski, filmowy i reklamowy dla grup RTV z I, PTV z I, SR z I, TV z II i SR z II oraz plener dziennikarski dla studentów Instytutu Mediów Społecznych WSR-WSTH będzie miał miejsce w dniach 16-17/05/2015.

Na oba te weekendy zamówiliśmy ze specjalną dedykacją dla wszystkich uczestników naszego pleneru piękną i ciepłą pogodę. Gwarantujemy interesujący program łączący elementy poznawcze i rozrywkowe. Z pewnością nie będzie czasu na nudę. Jest to doskonała okazja do pogłębienia integracji i zacieśnienia relacji osobowych. Miasto to na pewno stanie się inspiracją do powstania wielu ciekawych prac malarskich, fotograficznych i filmowych.

Ze względu na dofinansowanie miasta za które szkoła jest bardzo wdzięczna a w szczególności słuchacze WSR, plener ten będzie niewiarygodnie tani. Więcej szczegółów podamy wkrótce, chodź niecierpliwych zapraszamy już dziś i już dziś namawiamy do zarezerwowania odpowiedniego weekendu w kalendarzu. Nie zwlekajcie z rezerwacją. Osoby które nie będą mogły pojechać na plenery otrzymają do wykonania specjalne zadania plenerowe (zależnie od tego jaką grupę reprezentują) z terminem ich realizacji na weekend 30-31/05/2015.

Do zobaczenia w Przasnyszu!

Plener dla grup zaocznych w maju