Wystawa Letnia Słuchaczy WSR

≡ 15 maj, 2015

Tradycyjnie, wraz z końcem semestru, przypominamy o doskonałej okazji do pochwalenia się swoimi osiągnięciami. Wiemy, że właśnie teraz, w związku z sesją, Wasze portfolio wypełnia się znakomitymi pracami. Zaczynamy przygotowania do kolejnej odsłony wystaw posemestralnych dlatego zachęcamy serdecznie do przesyłania nam swoich dzieł powstałych na zajęciach. Staną się one częścią nowej, letniej wystawy WSR. Prace w formie elektronicznej (w przypadku rzeźb, obrazów i innych praz o charakterze fizycznym prosimy o dokumentację zdjęciową) przyjmowane będą pod adresami: marketing@szkolareklamy.plszkolareklamypl@gmail.com. Najwygodniej jeśli posłużycie się wybranym serwisem hostingowym (np. Google Drive, We Transfer, Drop Box), w ostateczności prosimy o dostarczenie plików do sekretariatu na płycie lub pendrivie. Prace przyjmujemy do 3 czerwca.

Wystawa letnia Słuchaczy WSR 2015 - czekamy na Wasze prace do 3 czerwca!

Wystawy posemestralne są stałą i bardzo ważną częścią życia Szkoły. To okazja do pokazania swoich talentów poza murami szkoły, a także możliwość zaproszenia rodziny lub znajomych. Może się to okazać pierwszym krokiem do wielkiej kariery, niespodzianką dla bliskich lub po prostu miłym zakończeniem mijającego semestru. Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje:

Wystawa Letnia Słuchaczy WSR