Wystawa Mistrz i Uczeń - potęga twórczości 2017, zgłoś swoje prace!

≡ 15 maj, 2017

Drodzy WSR-owicze i WSR-owiczki! Kolejna wystawa semestralna zbliża się wielkim krokami. Czekamy na Wasze prace zarówno te graficzne, fotograficzne, filmowe, animowane, malarskie, rzeźbiarskie, przestrzenne jak i nietypowe ;)

Wystawy to flagowe wydarzenia Warszawskiej Szkoły Reklamy. Regularnie, co pół roku organizujemy wydarzenia, na których przedstawiamy prace powstałe w danym semestrze z zakresu fotografii, grafiki komputerowej, filmu, animacji, rysunku, malarstwa, rzeźby, scenografii multimedialnych itp.) Wystawy czerwcowe, odbywają się pod tytułem “Mistrz i Uczeń, potęga twórczości”. Z jednej strony prezentujemy młodych twórców, a na przeciwległym biegunie ich mistrzów - wybitnych, wielokrotnie nagradzanych, z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą wykładowców. Nie poprzestajemy jednak na tym. Przez cały okres wakacyjny organizujemy Wystawy Letnie, w znanych i lubianych miejscach stolicy.

Wystawa semestralna to doskonała okazja do zaprezentowania swojego talentu. Jest to szansa, aby wypłynąć na szerokie wody!

Wystawa semestralna Warszawskiej Szkoły Reklamy 2017

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 maja 2017 r.

Wszystkie informacje dotyczące specyfikacji możecie znaleźć poniżej:

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt marketing@szkolareklamy.pl

Poprzednie wystawy semestralne Słuchaczy WSR

Wystawa Mistrz i Uczeń - potęga twórczości 2017, zgłoś swoje prace!

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)