WSR i Teatr Kamienica - przygotowania do spektaklu "Kolacja na cztery ręce"

≡ 26 czerwiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy we współpracy z Teatrem Kamienica zrealizowała krótki materiał filmowy z prób do spektaklu pt. “Kolacja na cztery ręce”. Sztuka już niedługo zagości na deskach warszawskiego Teatru. Będziemy mogli podziwiać barokowe, barwne i oryginalne kreacje aktorów.

W ramach współpracy z teatrem praktykantki ze specjalizacji Wizaż i Charakteryzacja wykonały makijaże do sesji zdjęciowej na potrzeby promocji spektaklu. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem Małgorzaty Bałdowskiej - dyrektor Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH

Warszawska Szkoła Reklamy jest partnerem Teatru Kamienica od ponad roku. Dwukrotnie współpracowaliśmy przy okazji Nocy Muzeów. W zabytkowym tramwaju prezentowaliśmy zbiory reklam z okresu 20-lecia międzywojennego Polskiego Muzeum Reklamy przy Warszawskiej Szkole Reklamy. W przestrzeniach Teatru eksponowane były również prace autorstwa studentów WSR.

“Kolacja na cztery ręce” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego nasiąknięta jest ogromną dawką humoru, której towarzyszy aktorski kunszt na najwyższym poziomie. W sztuce zagrają wybitne postaci polskiej sceny, m.in.: Emilian Kamiński, Olaf Lubaszenko i Maciej Miecznikowski. Emilian Kamiński wcieli się w postać Fryderyka Haendla, Olaf Lubaszenko w Jana Sebastiana Bacha, a Maciej Miecznikowski odegra rolę wieloletniego przyjaciela Heendla - Schmidta.

WSR i Teatr Kamienica - przygotowania do spektaklu "Kolacja na cztery ręce"