Klub Chwila - Wystawa Letnia WSR

≡ 25 lipiec, 2015

Cykl Letnich Wystaw właśnie wzbogacił się o kolejną niezwykłą przestrzeń. Artystyczna atmosfera, nietuzinkowe wnętrze i bogata oferta atrakcji to coś co wyróżnia Chwilę (ul. Ogrodowa 31/35) wśród okolicznych kawiarenek i klubów.

WSR w klubie Chwila - wakacyjna wystawa Słuchaczy i Studentów

Do końca wakacji można tam także podziwiać dzieła Studentów i Słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy, które powstały podczas zajęć graficznych. Znajdziecie wśród nich przede wszystkim prace z malarstwa cyfrowego autorstwa Marcina Senderowicza, Izabeli Kramarskiej i Moniki Laprus.

Digital painting prowadzony w WSR od dwóch lat staje się ważnym filarem twórczości naszych podopiecznych, a powstające podczas warsztatów obrazy w każdym kolejnym semestrze wzbogacają nasze wystawy.

Wśród prezentowanych prac znajdziemy także grafiki komputerowe stworzone przez Paulinę Broniarek i Martynę Zarębską. Reprezentują one odpowiednio klasyczną grafikę w konwencji czerni i bieli oraz symboliczne, kontrastowe przedstawienie Warszawy.

Cieszy nas, że zaznaczamy swoją obecność właśnie w tym nietuzinkowym miejscu.
Serdecznie zapraszamy do Chwili, chociaż na chwilę!

Poznajcie też inne miejsca, w których zobaczyć można naszą Letnią Wystawę:

Klub Chwila - Wystawa Letnia WSR