Caffe Karma i WSR - letnia wystawa Słuchaczy

≡ 24 lipiec, 2015

Mistrz i Uczeń to tytuł cyklu semestralnych wystaw Słuchaczy i Studentów WSR. Do promocji młodych talentów przyłączyła się klubokawiarnia Caffe Karma przy Placu Zbawiciela w Warszawie (ul. Mokotowska 17), w której od końca lipca można oglądać wybrane prace naszych uczniów.

Caffe Karma jest drugą klubokawiarnią, która włączyła się w promocję młodych artystów (pierwszą, z którą podjęliśmy współpracę jest Kubek i Ołówek). Prace pochodzące z semestralnych zaliczeń w WSR, komponują się z atmosferą miejsca, klimatycznym wnętrzem i królującymi, głębokimi aromatami kaw z całego świata.

Caffe Karma - wakacyjna wystawa WSR. Lipiec-Sierpień 2015

Letnia wystawa w Caffe Karma obejmuje grafikę komputerową, digital paiting oraz fotografię studyjną. Prace Pauliny Broniarek, Magdaleny Kubiak i Barbary Bagińskiej przedstawiają twórcze podejście do portretu. Malarstwo cyfrowe w wykonaniu Martyny Kurcharenko zaskakuje bogactwem kolorów i surrealistyczną kreską. Cykl fotograficzny zaś reprezentują mroczne postaci Sylwii Sendy i nawiązująca do słynnej „Dziewczyny z perłą“ praca Jan Niedźwieckiego. Nutkę egzotyki zapewni z kolei swoją grafiką Dominika Jezierska.

Ekspozycję można odwiedzać do końca sierpnia. Serdecznie zapraszamy!

Poznajcie też inne miejsca, w których zobaczyć można naszą Letnią Wystawę:

Caffe Karma i WSR - letnia wystawa Słuchaczy