Zapraszamy na letnią Wystawę Semestralną „Mistrz i Uczeń” 2016

≡ 21 czerwiec, 2016

Wystawa Semestralna to flagowe wydarzenie Warszawskiej Szkoły Reklamy. Już po raz szósty będziemy mieli zaszczyt zaprezentować owoce pracy z ostatnich miesięcy, wykonanej na szkolnych zajęciach przez Studentów i Słuchaczy.

Letnia Wystawa Semestralna Mistrz i Uczeń, Olga Warabida - 24 czerwca 2016 r.

Cykl „Mistrz i Uczeń” w ramach którego organizowana jest wystawa, ma za zadanie nie tylko wyróżnić artystów stawiających swoje pierwsze kroki, ale także uhonorować jednego z uznanych już praktyków. Tegorocznym mistrzem została Olga Warabida, która w WSR prowadzi zajęcia związane z grafiką komputerową i identyfikacją wizualną.

Na wernisażu wystawy, który odbędzie się 24 czerwca19:00, jak zawsze będzie można obejrzeć cały przekrój prac, od tradycyjnego malarstwa, poprzez nowoczesne formy grafiki, aż po fotografię czy wizaż. Tak jak poprzednio, wydarzenie odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury – nowoczesnym ośrodkiem chętnie wspierającym młodych twórców i posiadającym doskonałą przestrzeń wystawienniczą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztuką do Mazowieckiego Instytutu Kultury na ul. Elektoralną 12, w 24 czerwca (najbliższy piątek) o godzinie 19:00.

Zapraszamy na letnią Wystawę Semestralną „Mistrz i Uczeń” 2016