Praktyczny model kształcenia – zaliczenia projektowe jako portfolio - Dzień Otwarty, 19 VIII (sobota), godz. 12:00

≡ 17 sierpień, 2017

Wakacje powoli dobiegają końca, najwyższy czas zdecydować się na szkołę! Ale, ale… na rynku edukacyjnym jest jeszcze mnóstwo placówek, w których są wolne miejsca, lecz czy rzeczywiście odpowiadają Twoim wymaganiom? Jeśli szukasz szkoły, która będzie stawiać na praktykę, w której nie będziesz marnować czasu na zbędne teoretyzowanie – sprawdź nas!

Praktyczny model kształcenia - zaliczenia projektowe jako budowanie portfolio - Dzień Otwarty, 19.08.2017, godz. 12:00

19 czerwca (sobota), o godzinie 12:00 w WSR odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego opowiemy na czym polega i jak rozumiemy „Praktyczny model kształcenia”. Jeśli szukasz szkoły, w której nabędziesz konkretne umiejętności – jako grafik, animator, wizażysta, filmowiec, fotograf, czy strateg – koniecznie sprawdź naszą ofertę. Podczas spotkania opowiemy m.in. o naszym zapleczu technicznym, wyjątkowej kadrze, dzięki której poznasz tajniki pracy w branży reklamowej i artystycznej oraz o tym, w jaki sposób zbudujesz swoje portfolio. Jeśli zastanawiasz się co wybrać – studia, szkołę policealną czy kurs – postaramy się zdiagnozować Twoje potrzeby i pomóc w optymalnym wyborze najlepszej dla Ciebie metody nauczania.

Wleć do naszego kreatywnego ula, i zbuduj z nami swoją karierę!

Uczestnicy Dnia Otwartego otrzymają komplet materiałów informacyjnych o szkole oraz kupony rekomendacyjne, które uprawniają do zniżki na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Zapraszamy 19 sierpnia (sobota) o godzinie 12:00!

Warto zobaczyć:

• Aktualnie 4.50/5