Dzień otwarty 13 I (sobota) 12:00 i bezpłatne warsztaty grafiki komputerowej

≡ 04 styczeń, 2018

Zapraszamy serdecznie na pierwszy w tym roku dzień otwarty! Poznaj ofertę WSR i weź udział w warsztatach grafiki komputerowej - zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem Adobe Illustrator.

Dzień otwarty 13 I (sobota) 12:00 i bezpłatne warsztaty z grafiki komputerowej

Jak co roku, rozpoczynamy nabór na semestr wiosenno-letni - to szansa dla osób które nie chcą marnować czasu i czekać do jesieni. Oferujemy możliwość rozpoczęcia nauki już w marcu - zarówno w ramach szkoły policealnej jak i studiów licencjackich. Jako szkoła stawiamy przede wszystkim na praktykę, a tej nigdy za wiele i nigdy nie jest na nią za wcześnie.

Dzień otwarty rozpoczyna cykl spotkań w ramach wiosennego naboru Warszawskiej Szkoły Reklamy prowadzony pod hasłem: „Nie odkładaj na potem - zostań Przekotem!”

Podczas spotkania opowiemy o naszych specjalizacjach, programie nauczania i oprowadzimy po salach zajęciowych.

O godzinie 12:00 uczestnicy dnia otwartego otrzymają także komplet materiałów o WSR oraz kupony które uprawniają do zniżki na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Po prezentacji oferty i krótkiej wycieczce po szkole zaprosimy na warsztaty z grafiki w pracowni komputerowej przy użyciu programu Adobe Illustrator - zapraszamy zarówno początkujących jak i mających już do czynienia z tym narzędziem! Warsztaty potrwają ok 2 h (120 min).

Uwaga! Liczba miejsc na warsztatach ograniczona do 20 stanowisk - decyduje kolejność na liście obecności dlatego prosimy o punktualne przybycie.

Warto zobaczyć:

Oceń:

Dzień otwarty 13 I (sobota) 12:00 i bezpłatne warsztaty grafiki komputerowej

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)