Dni otwarte ➡️ 1 VIII o 12:00 ➡️ 5 VIII o 17:00 ✅ Czy na pasji można zarobić? Jak połączyć sztukę z biznesem

≡ 22 lipiec, 2020

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” - twierdził Konfucjusz. W WSR to możliwe!

Zgodnie z tą myślą zachęcamy Was do rozwijania swoich pasji, zdobywania doświadczeń i szlifowania umiejętności. W jaki sposób? O tym opowiemy podczas zbliżających się Dni otwartych. Przekonajcie się jak wspieramy naszych Studentów oraz Słuchaczy, zdobądzcie kupon rabatowy i dowiedzcie się jak uczyć się w WSR za darmo dzięki konkursowi stypendialnemu).

Czy na pasji można zarobić? Jak połączyć sztukę z biznesem - Dni otwarte WSR - 1 VIII (sobota) 12:00 i 5 VIII (środa) 17:00

Pogodzenie sztuki i biznesu to jeden z głównych tematów pojawiających się podczas naszych wystaw semestralnych - podejmowaliśmy go m. im. w czasie panelu dyskusyjnego w Hali Koszyki.

Jako instytucja blisko współpracująca z twórcami kształcimy w duchu rynkowego podejścia. Staramy się aby umiejętności nauczane na zajęciach były nie tylko konsekwencją realizacji podstawy programowej ale przede wszystkim pozwalały na zbudowanie interesującego portfolio. Dzięki temu możecie nie tylko świadomie kształtować swoją ścieżkę kariery ale i bezproblemowo odnaleźć się na rynku pracy przechodząc od nauki do pracy w zawodzie. Właśnie to praktyczne podejście cenią sobie nasi Absolwenci.

Wykonajcie pierwszy krok aby dołączyć do ich grona - spotkajmy się na Dniach otwartych WSR! :)

„Czy na pasji można zarobić? Jak połączyć sztukę z biznesem.” 1 sierpnia (sobota) o 12:00 oraz 5 sierpnia (środa) o 17:00.

Warto zobaczyć

Oceń:

Dni otwarte ➡️ 1 VIII o 12:00 ➡️ 5 VIII o 17:00 ✅ Czy na pasji można zarobić? Jak połączyć sztukę z biznesem

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)